
Trzy wspaniałe balsamy do ust Laura Conti ECO SOFT w kształcie kulistego sztyftu. Formułę pielęgnacyjną balsamów oparto na naturalnych olejach roślinnych, wosku pszczelim, lanolinie, maśle shea oraz pachnących ekstraktach z owoców: jagód goji, żurawiny oraz limonki.
Specjalnie dla użytkowników portalu Mojealergie.pl producent kosmetyków Laura Conti ufundował 3 zestawy balsamów do ust. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:
Odżywczy balsam do ust Laura Conti ECO SOFT o łagodnym zapachu mleka z miodem
Niezwykle bogata kompozycja balsamu zawiera olejek ze słodkich migdałów, masło shea, wosk pszczeli, lanolinę oraz ekstrakt z owoców goji – tybetańskiej rośliny jagodowej, od pokoleń stosowanej w medycynie chińskiej. Ekstrakt z jagód goji jest bogaty w witaminy C oraz E, cukry i fenole, dzięki czemu ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Odżywczy balsam do ust ECO SOFT przyspiesza procesy odnowy naskórka, zwiększa produkcję włókien kolagenowych, intensywnie odżywia i nawilża. Tworzy na ustach super gładki film ochronny, który gwarantuje stabilizację wilgotności naskórka.
Regenerujący balsam do ust Laura Conti ECO SOFT o delikatnym różanym zapachu
Formuła balsamu jest oparta na olejku ze słodkich migdałów, olejku słonecznikowym, maśle shea, wosku pszczelim oraz lanolinie. Wzbogacają ją ekstrakty z owoców dzikiej róży oraz żurawiny, które są bogate w witaminy A i C oraz składniki mineralne (żelazo, jod, fosfor i wapń). Balsam poprawia kondycję naskórka, pomaga walczyć z utratą jędrności. Flawonoidy obecne w żurawinie oraz kwasy owocowe opóźniają procesy starzenia, działają liftingująco i nawilżająco. Balsam skutecznie chroni przed pierzchnięciem i szybko przynosi ulgę przesuszonym ustom. Natłuszcza i uelastycznia, nadając im aksamitną miękkość.
Nawilżający balsam do ust Laura Conti ECO SOFT o świeżym zapachu mięty z limonką
Odświeżająca, naturalna kompozycja oparta o olejek ze słodkich migdałów, masło shea, wosk pszczeli oraz woski roślinne działa łagodząco i kojąco. Chroni skórę przed wysuszającym, drażniącym działaniem słońca, wiatru, mrozu. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Wzbogacona silnie nawilżającymi ekstraktami z aloesu oraz owoców limonki błyskawiczne zmiękcza i nawilża spierzchnięty naskórek. Usta stają się odporne na pierzchnięcie i pękanie. Są nawilżone, jędrne i aksamitnie miękkie.
Wygraj zestaw balsamów do ust Laura Conti ECO SOFT!
Aby zdobyć 1 z 3 zestawów balsamów do ust Laura Conti ECO SOFT, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.
Co najbardziej podoba Ci się w balsamach do ust Laura Conti ECO SOFT?
Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 07.02.2016 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila redakcja@mojealergie.pl
Życzymy powodzenia!
Regulamin konkursu:
- Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila redakcja@mojealergie.pl do 07.02.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
- Organizatorem konkursu jest portal Mojealergie.pl
- Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków Laura Conti ECO SOFT (Odżywczy balsam do ust + Regenerujący balsam do ust + Nawilżający balsam do ust) jest producent kosmetyków Laura Conti.
- Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Mojealergie.pl.
- Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Mojealergie.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
- Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: akcja@mojealergie.pl
- W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
- Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
- Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.
Artykuł sponsorowany
Podoba mi się połączenie mięty z limonką
Na pewno wezmę udział w konkursie!
Świetny zapach, uwielbiam zapach różany -balsam ma fajne opakowanie.
W balsamach do ust Laura Conti Eco Soft spodobały mi się opakowania godne swego zainteresowania?a smaki balsamów wewnątrz me usta do smakowania nakłania i to bez narzekania?ja zwolenniczka ust rozpieszczania decyduję się bez wachania do tego cuda testowania?
PODOBA MI SIĘ W TYCH BALSAMACH ŻE SĄ NATURALNE SKŁADNIKI, MAJĄ PRZYJEMNY ZAPACH , SĄ ŁATWE DO NAKŁADANIA NA USTA I OCZYWIŚCIE MOŻNA DOPASOWAĆ DO POTRZEBY JAKI NAM NAJLEPIEJ ODPOWIADA. NA PEWNO JEST SKUTECZNY,PRAKTYCZNY I WYGODNY DO TOREBKI. MOŻNA MIEĆ GO W ZASIĘGU RĘKI.LUBIĘ GDY MOJE USTA SĄ AKSAMITNE I NAWILŻONE. USTA SPĘKANE ? JUŻ NIE BO BALSAMEM UKOJONE I NAWILŻONE DZIĘKI – LAURA CONTI…
Podoba mi się opakowanie, jest bardzo oryginalne i dzięki temu powoduje, że chce się sprawdzić co kryje w środku.
Ciekawe balsamy do ust, chyba skusze się na kolejny konkurs u Was:) ten w limonką i miętą brzmi kusząco
Uwielbiam pomadki do ust! Zawsze mam choć jedną przy sobie
Urocze opakowania! Muszę mieć taki balsamik
Balsamów do ust nigdy za wiele! Szczególnie zimą…
Na wietrzne dni idealne na usta
Balsamiki mają śliczne, pastelowe opakowania
Przydatny gadżet do torebki!
Bardzo podoba mi się ich sam dizajn. Wyglądają bardzo profesjonalnie, gustownie. Również połączenie zapachów jest bardzo fajne i inne niż wszędzie. Przeważnie pomadki mają jeden konkretny zapach tutaj mamy np. miętę z limonką co brzmi nieźle.
Do tego ich naturalny skład który chyba każdy z nas lubi. Bo im bliżej natury tym lepiej:)
I nie da się nie zwrócić uwagi na kształt który ułatwia aplikację.
Nie da się nie zwrócić na nie uwagi. Wyglądają przepięknie, a ten kolorek mięty….idealny <3